top of page
vale şemsiyesi 1.jpg

10 TELLİ PROTOKOL ŞEMSİYE

Protokol şemsiye en dayanıklı ve kaliteli şemsiye türlerinden biridir. Genelde resmi alanlarda tercih edilen protokol şemsiye gerek kumaşı gerek iskelet yapısı ile kullanıcılara kalite ve uzun ömürlü kullanım vadeder. Son derece şık ve klas bir görüntüye sahip olan protokol şemsiyemiz kullanıldığı ortamda kalite ve elegant bir hava katar.

 

Avcıoğlu protokol şemsiyeleri birçok dizide de kullanılmıştır. Boyutu standart otomatik baston şemsiyelerden büyüktür. Kişi kapasitesi 2-3'tür. Genellikle vale,  otel görevlileri, koruma gibi görevli kişilerce hizmet aracı olarak kullanılır. 
 

PROTOKOL ŞEMSİYELERİMİZ

Protokol Şemsiye Özellikleri

protokol şemsiye

Avcıoğlu protokol şemsiyeleri fiberglass iskelet yapısı ile rüzgara, darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Standart otomatik şemsiyelere göre taşıyıcı borusu daha kalındır. Dolayısıyla son derece sağlamdır, yıllara meydan okur. Kumaşı 210T sık dokumalı pongee kumaştır. Su itici özelliği sayesinde yağmur şemsiye kumaşına yapışmaz, akar. Ayrıca yine standart otomatik şemsiyelere göre kumaş dokuma sıklığı daha fazladır. Bu da kumaş kalite ve dayanıklılığını arttırır. Avcıoğlu protokol şemsiyelerini verdiği kalite güvencesiyle son derece gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hem kalitesi hem duruşu ve görünüşüyle sizi asla yanıltmaz ve yarı yolda bırakmaz.

bottom of page